O autorze
Torzymianka, absolwentka polonistyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, copywriterka, korektorka, specjalistka ds. marketingu i PR, była urzędniczka, blogerka. Badania doktorskie skupione wokół języka internautów. Z redaktorem Lisem łączą ją trzy szóstki w dacie urodzenia oraz lubuskie warte zachodu. Prywatnie miłośniczka dobrej muzyki, pysznych herbat i czekolady.

kontakt@marketingszeptany.com

Jak promować małe miasto?

Torzym to wspaniała, malownicza miejscowość w województwie lubuskim, która zachwyca krajobrazem i atmosferą. Miejscowość kojarzona jest w ostatnim czasie z inwestycjami tj. Autostrada Wielkopolska oraz Kownaty Park. Ale nie tylko. Już 24.06.2012 r. nastąpi oficjalne otwarcie Skateparku w Torzymiu, który został wybudowany z inicjatywy młodych ludzi.


Decyzja o budowie skateparku w Torzymiu może wydać się kontrowersyjna - mała miejscowość z niewielkim budżetem, jak udźwignie koszta takiej inwestycji? A jednak. Inspiracje młodych ludzi, ich upór w dążeniu do celu oraz ogromna determinacja doprowadziły do sytuacji, w której władze miasta postanowiły zrealizować marzenia młodzieży.Czy skatepark to szansa na promocję miasta? Myślę, że tak. To ciekawa inwestycja, która przez wiele miast spychana jest na dalszy plan. W konsekwencji młodzi jeżdżą na rolkach, deskach, rowerach - w miejscach do tego nieprzeznaczonych, nierzadko niebezpiecznych. Skatepark w Torzymiu wybudowała profesjonalna firma – Techramps, która posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i budowaniu skateparków. Dzięki temu możemy być pewni, że obecne tam konstrukcje są bezpieczne i dostosowane do jazdy. Dodatkowo skatepark posiada regulamin użytkowania. Wreszcie są jasne zasady, reguły gry. Wreszcie wiadomo - co wolno, a czego nie.

Inwestycja w Torzymiu wyróżnia się oryginalnością i niesamowitym, bardzo atrakcyjnym położeniem. W dodatku to przedsięwzięcie zrealizowane z inspiracji młodych ludzi. W Polsce sporadycznie głos młodych jest dostrzegany przez władze samorządowe.


To miejsce, które da szansę młodzieży na rozwijanie twórczej pasji, do aktywnego spędzania czasu. Dzięki temu poszerzy się ich perspektywa i spojrzenie na świat, który nie będzie kończył się na komputerze we własnym domu. Jest to także szansa na walkę z przestępczością u młodych oraz destrukcyjnymi zachowaniami. Wreszcie zamiast siedzieć na ławkach, pić piwo i narzekać na brak możliwości – znajdą szansę na rozwijanie zainteresowań. W dodatku będzie to miejsce spotkań, które sprzyjać będzie rozwijaniu relacji społecznych – nawiązywaniu przyjaźni i więzi międzyludzkich.


Grupa społeczna młodych ludzi, do których adresowane są tego typu miejsca jest bardzo życzliwie nastawiona do świata. Młodzi są pełni pasji i z chęcią wybierają się w podróż na drugi koniec Polski, a nawet Europy, aby tylko wypróbować nowe miejsce do jazdy. Wspaniale! Mam nadzieję, że zachwycą się torzymskim skateparkiem, który choć niewielkich rozmiarów - to zachwyca. Głównie dlatego, że położony jest niedaleko boiska Orlik, w pobliżu pięknego jeziora i torzymskich lasów.Co?

Oficjalne otwarcie skateplazy w Torzymiu.

Gdzie?

Skateplaza Torzym, ul. Reymonta obok Gimnazjum.

Zdjęcie satelitarne

Kiedy?

Impreza rozpoczyna się 24 czerwca 2012 r. o godzinie 14:00.

W programie:

Kategorie zawodów:
1. Best trick
2. Konkurs na najwyższe ollie
3. Game of S.K.A.T.E

Zapisy do godz. 15:00

Przewidziane atrakcyjne nagrody, kiełbaski z grilla, napoje dla uczestników i podstawowa opieka medyczna.

Więcej informacji:

www.skaterepublic.pl
www.facebook.com/g.torzym
Trwa ładowanie komentarzy...